Urban PW Jacek Urban

Usługi wodno-kanalizacyjne

0.0/10 ocena (0 głosów)

Początki działalności Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "URBAN" sięgają 1962 roku kiedy to Józef Urban (ojciec Jacka Urbana) założył Warsztat Ślusarko - Mechaniczny, który dość szybko przekształcił się w Zakład Instalacji Sanitarnych - wod.-kan, gaz, c.o. oraz ślusarstwo i wyspecjalizował się głównie w wykonywaniu instalacji wodno - kanalizacyjnych, a następnie w konserwacjach sieci kanalizacyjnych - w tym czyszczenie kanalizacji. Pracę w tym przedsiębiorstwie podjąłem w 1981 r., jako osoba współpracująca.

W grudniu 1987 roku wspólnie z Ojcem - Józefem i bratem Józefem Andrzejem założyliśmy spółkę ze specjalizacją w zakresie instalacji wod. - kan., gaz i c.o. W roku 1990 rozdzieliliśmy się i brat prowadził już dalej własną firmę samodzielnie, natomiast ja z ojcem dalej w Spółce do śmierci ojca w dniu 29.02.2000 r.

Równolegle w 1997 r. założyłem własne samodzielne Przedsiębiorstwo - wpierw Zakład Instalacji Sanitarnych "ZIS" - Jacek Urban, przekształcone w 1999 roku w związku z rozszerzeniem zakresu wykonywanych robót głównie o usługi ogólnobudowlane w Przedsiębiorstwo Budowlane "URBAN". Po śmierci ojca połączyłem je w jedno Przedsiębiorstwo i ostatnio po rozszerzeniu działalności Firma zmieniła nazwę na: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe URBAN (od lipca 2001 r.). Od 1 lipca 2005 roku w związku z administracyjną zmianą numeracji budynków Firma zmieniła adres na: PL 62-007 Biskupice, ul. Polna 28.

Jednakże przez cały okres działalności wykonujemy szereg usług związanych z wykonywaniem sieci zarówno wodociągowych, jak też kanalizacyjnych w tym prac konserwacyjnych związanych z bieżącą eksploatacją jak i konserwacją sieci kanalizacyjnych oraz prac ogólnobudowlanych, w tym związanych z odtwarzaniem terenów do stanu pierwotnego. Od samego początku działalności Firma nasza prowadzi prace remontowe i konserwacyjne, przy udrożnieniu i czyszczeniu kanalizacji sanitarnych i deszczowych na terenach wielu Zakładów produkcyjnych i Firm, dla Wspólnot Mieszkaniowych oraz w obiektach Użyteczności Publicznej w Poznaniu i województwie (takich jak szkoły, przedszkola, uniwersytety, biblioteki, szpitale, Urzędy Miejskie etc.) oraz dla osób fizycznych. Dysponujemy do tego typu prac, zarówno wyspecjalizowaną i przeszkoloną w tym kierunku kadrą, jak również bogatą bazą sprzętową.

Zarówno kadra kierownicza jak i pracownicy naszego przedsiębiorstwa podlegają regularnym szkoleniom w zakresie stosowania nowych technologii preferowanych przez firmy: "Aktiva", "Bims", Centrum Budownictwa "Progres", "GEBERIT" czy Organika "Propex", szkolenia te umożliwiły nam zdobycie wielu Certyfikatów, a co za tym idzie wyniki osiągane przez Firmę pozwoliły na uzyskanie wielu odznaczeń branżowych. Ostatnim osiągnięciem Firmy jest ponowne uzyskanie Certyfikatu potwierdzającego spełnienie przez Firmę: P.W. "URBAN" wymagań norm: EN ISO 9001:2000 .

Na jakość wykonywanych usług bez wątpienia ma również wpływ baza sprzętowo-narzędziowa oparta wyłącznie na współpracy z przedstawicielami renomowanych firm. Posiadamy własny transport, wewnętrzną łączność telefoniczną i zaopatrzenie. Firma jest skomputeryzowana i posiada dostęp do Internetu. Natomiast w materiały zaopatrujemy się w specjalistycznych hurtowniach m.in. takich jak: BIMS - Spółka komandytowa, BUTRANS Spółka z o.o.

Firma nasza była i jest członkiem: Spółdzielni Rzemieślniczej Blacharsko-Instalacyjnej w Poznaniu, oraz jest zrzeszona w: Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji.

Gwarantujemy solidne i terminowe wykonawstwo robót.

Adres

  • Ulica: Polna 28
  • Kod: 62-007
  • Miasto: Pobiedziska

Kontakt

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Back To Top