GCMB Sp. z o.o.

usługi budowlane, usługi remontowe

0.0/10 ocena (0 głosów)
GCMB Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi projektowe i wykończeniowe w zakresie instalacji sanitarnych, mechanicznych i elektrycznych, jak również w zakresach konstrukcyjno–budowlanych

Firma GCMB Sp. z o.o. jest polska firmą, która powstałą w wyniku zmian właścicielskich i zmiany nazwy z KLIMENERGO Sp. z o.o. założonej w 2008 r. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą turbin wiatrowych, była przedstawicielem angielskiej firmy Proven Energy Od 2012 r. dopasowując się do potrzeb rynku i oczekiwań klientów rozszerzyła swoją działalność o prace projektowe i wielobranżowe wykonawstwo.

Zdobyte doświadczenie i współpraca z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą stały się motorem do dalszego rozwoju firmy i rozszerzania wachlarzu usług świadczonych dla Inwestorów. Spółka GCMB   realizuje szeroki zakres usług nadzoru i inwestorstwa zastępczego w każdym przypadku dostosowanych do konkretnych potrzeb klienta – Inwestora. Usługi te obejmują inwestorstwo zastępcze, nadzory techniczno-kosztowe nad realizacją oraz szeroko rozumiane usługi doradcze. Prowadzimy książki obiektów, wykonujemy przeglądy okresowe zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sztab profesjonalnych inspektorów nadzoru, posiadających niezbędne doświadczenie zarówno zawodowe jaki życiowe, sprawnie i kompleksowo prowadzi nadzór, i rozliczenia zadań inwestycyjnych czy remontowych.  Doświadczania w realizacji w wymierny sposób wpływają na jakość i koszty nadzorowanych prac.

Zapraszamy do współpracy z w pełni profesjonalnym zespołem inżynierów, posiadającym olbrzymie doświadczenie zdobyte  podczas  wieloletniej realizacji wielu obiektów komercyjnych i nie tylko, jak również współpracy ze znanymi inwestorami i firmami występującymi jako Generalny Wykonawca.

Gwarantujemy fachową obsługę i terminową realizację.

Adres

  • Ulica: Prosta 69
  • Kod: 00-838
  • Miasto: Warszawa

Kontakt

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Back To Top