VeVeX® Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne. Eugeniusz Wodzyński

produkcja artykułów chemicznych, denaturat, paliwo alkoholowe

0.0/10 ocena (0 głosów)

Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne VeVeX® Eugeniusz Wodzyński jest firmą z 25-letnią tradycją. Zakład ten został założony przez inżyniera chemika w 1991 roku i od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku.

 

Zarządzanie i działalność proekologiczna

 

     Efektywne zarządzanie firmą P.W. VeVeX®, opierające się na szybkiej analizie rynku i doświadczeniu, pozwoliło jej właścicielowi na wyszukiwanie potencjalnych rynków niszowych.

 

Początkowym obszarem aktywności P.W. VeVeX® była produkcja artykułów chemicznych na bazie związków etanolu i pochodnych. Stale poszerzające się zainteresowanie asortymentem firmy pozwoliło na jej szybki rozwój i stało się bodźcem do poszerzenia oferty P.W. VeVeX® o rozpuszczalniki stosowane w przemyśle.

 

O silnej pozycji firmy na rynku świadczy fakt, iż zgodnie z obowiązującymi od maja 2004 roku przepisami prawa podatkowego, firma spełniła wszystkie wymagania i decyzją Naczelnika Urzędu Celego w Kaliszu otrzymała zezwolenie na prowadzenie składu podatkowego.

 

Firma zajmuje się również działalnością na polu ekologii. Oferuje sprzedaż preparatu przyspieszającego proces utylizacji ścieków w szambach i przydomowych oczyszczalniach. Preparat ten,o nazwie Super Szambex uzyskał pozytywną opinię Instytutu Ochrony środowiska w Warszawie. 

 

Firma P.W. VeVeX® jest w wieloletnim członkiem
Konińskiej Izby Gospodarczej.

Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne VeVeX Eugeniusz Wodzyński posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

Zakres certyfikacji dotyczy produkcji i sprzedaży wyrobów chemicznych.

System ten pozwala nam nadzorować poprawny przebieg wszystkich procesów związanych z działalnością przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów system ten staramy się cały czas doskonalić.

 

Posiadamy profesjonalną obsługę oraz wysokie kwalifikacje. 

Zapewniamy wysoką jakość produktów i najwyższy standard wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów i usług!

Adres

  • Ulica: Janowska 1A
  • Kod: 62-510
  • Miasto: Konin

Kontakt

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Back To Top