Polski Orzeł Biznesu

Osobowość Roku akt.2017

 

Czym jest program Polski Orzeł biznesu?

POB jest programem weryfikującym polską przestrzeń sektora MiŚP. Program pobiera informacje rynkowe z kilkunastu źródeł wraz z instytucjami obrachunkowymi i ekonomicznymi. Dane są przetwarzane przez pionierskie wskaźniki CRC w celu wyodrębnienia przedsiębiorstw będących liderami zaufania i jakości w swoich miastach, powiatach, województwach lub na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwa muszą mieć potwierdzoną jakość i ugruntowaną pozycję na rynku, ale to dopiero pierwszy krok do otrzymania tytułu i to najłatwiejszy. Najważniejszy warunek to KOMPETENTNA i PROFESJONALNA KADRA.....o to już trudniej.

 

Osobowość roku - kto może otrzymać tytuł?

Często przedsiębiorstwa mają dużo szczęścia (efekt nowości nie jakości) lub stosują nieuczciwą konkurencję (cena kosztem jakości, nieuczciwe lub bez prawne zapisy w umowach). Tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU otrzymują tylko charakterni i inteligentni przedsiębiorcy oraz ich kadra zarządzająca, która potrafi wykorzystać swoje nieprzeciętne umiejętności w celu zdominowania rynku z przełożeniem tego na sukces marki oraz dodatni wynik finansowy z prognozą długoterminową. Także kto może otrzymać tytuł? Tylko i wyłącznie OSOBOWOŚĆ ROKU.

 

Co mi daje tytuł?

"Osobowość Roku" jest ukoronowaniem przedsiębiorcy za wykonanie tytanicznej pracy na rzecz nie tylko swojego przedsiębiorstwa, ale również na stabilność gospodarstw domowych swoich pracowników. Tytuł Polskiego Orła Biznesu "Osobowość Roku 2016" jest nie tylko zwieńczeniem ale jest przede wszystkim impulsem do dalszej pracy nad rozwojem swojego przedsiębiorstwa wraz z kadrami. Wyróżnienie przez prestiżową kapitułę pod przewodnictwem Międzynarodowego Centrum Certyfikacji z Nowego Jorku, daje wyraźny sygnał dla rynku i konkurencji, że profesjonalne i kompetentne kadry są Tylko u Państwa.

Tytuł otrzymują w Polsce tylko osoby wybitne w swojej dziedzinie i nie przeciętne, ponieważ każda z tych osób jest później stawiana jako wzór do naśladowania pod kątem wysokich standardów etycznych i zarządczych.

 

Kształtowanie wizerunku?

Prezes, dyrektor zarządzający, księgowa, lider działu sprzedaży.....każda z tych osób może zostać osobowością roku, każdy może się legitymować tytułem jeżeli ma więcej niż przeciętny wkład w swoje przedsiębiorstwo. Wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny jest niezwykle ważny, łatwo jest go zepsuć niż zdobyć. Każda z tych osób będzie efektywnie wspierana w podnoszeniu świadomości i kształtowaniu wizerunku niezbędnego w wewnątrz firmy (m.in. podnoszeniu morali zespołu w celu zwiększenia efektywności) oraz na zewnątrz firmy (m.in. zwiększenie zaufania, przekierowanie nurtu klientów). Tylko prawdziwy LIDER może prowadzić na ścieżkę sukcesu swoją firmę.

 

Reakcja klientów

Klienci i kontrahenci chcą korzystać i współpracować tylko z firmami posiadającymi kompetentną i profesjonalną kadrę. Jeżeli pion zarządzający jest wzorem do naśladowania w swojej dziedzinie i NIE SĄ ZWYKŁYMI RZEMIEŚLNIKAMI to otacza się wysoko wykwalifikowaną kadrą. My już dziś udostępniamy SETKOM tysięcy potencjalnym klientów i kontrahentów bazę firm spełniających wysokie wymogi i oczekiwania klientów.

 

INNE KORZYŚCI

Tytuł pokazuje miejsce Państwa przedsiębiorstwa w hierarchii branży na danym terenie, z uwzględnieniem konkurencji. Odzwierciedla, że przybrany kierunek rozwoju jaki PAŃSTWO obrali jest prawidłowy, obrazuje że konkurencja musi gonić WAS a nie wy ICH.


Dodatkowy wpis do bazy daje Państwu przede wszystkim:

 1. Nieocenioną przewagę nad Państwa konkurencją o zasięgu ogólnopolskim.
 2. Podnosi prestiż Państwa przedsiębiorstwa w oczach obecnych jak i przyszłych klientów.
 3. Wpis jest narzędziem do promowania Państwa przedsiębiorstwa.
 4. Współpraca z firmami posiadającymi wysoko specjalistyczną kadrę jest chętniej oraz częściej podejmowana.
 5. Szybsze pozyskiwanie nowych klientów.
 6. Zmniejsza ryzyko podjęcia niekorzystnych decyzji biznesowych dla Państwa przedsiębiorstwa jak również klientów.
 7. POB potwierdza Państwa pozycję na rynku oraz transparentność prowadzonego biznesu i nienagannych praktyk biznesowych.
 8. Państwa firma będzie promowana na akcjach przeprowadzanych w ramach programu POB.
 9. Indywidualną wizytówkę w bazie POB oraz nieograniczony dostęp do materiałów promocyjnych do wykorzystania m.in. na Państwa stronie WWW, fakturach VAT czy materiałach handlowych i promocyjnych Państwa przedsiębiorstwo.
 10. Wprowadzenie firmy do programu "Parasol Ochronny" - program skierowany dla uczestników, którzy chcą aktywnie dbać o pozytywny odbiór firmy w szeroko rozumianych mediach multimedialnych. Więcej informacji można uzyskać mailowo lub poprzez kontakt telefoniczny z BOK.
 11. Możliwość skorzystania z bazy grupy EGC dot. opinii na temat przyszłego pracownika. Zatrudnienie osoby bez weryfikacji przebiegu kariery to potencjalne zagrożenie dla Państwa przedsiębiorstwa i narażenie na niepotrzebne koszty.
 12. Nieograniczone korzystanie z działu prawnego oraz usługi BEZPIECZNE FINANSE CIRF - windykacja należności.
 13. Każdy uczestnik programu ma bezpłatny dostęp do porad prawnych, udzielanych przez kancelarie współdziałające w ramach CIRF.
 14. Wpis w aplikacji mobilnej POLSKIE ORŁY BIZNESU dzięki czemu wizytówka i prezentacja firmy ma dostęp do 15 MILIONÓW osób w Polsce.

 

PROMOCJA

Przystąpienie do programu niesie ze sobą nie tylko prestiż i zaufanie.

Po przystąpieniu do programu otrzymują Państwo również darmową promocję przedsiębiorstwa.

Program bierze udział w niezliczonych akcjach promocyjnych, targach ogólnopolskich jak i regionalnych oraz konferencjach poświęconym przedsiębiorczości w Polsce.

Na każdym evencie przekazujemy organizatorom jak i osobom biorącym udział, listę firm z którymi warto współpracować w danym regionie.

Przede wszystkim jesteśmy Państwa partnerem i reprezentantem na polskim rynku.

POB razem z CIRF prezentuje Państwa przedsiębiorstwo jako zaufaną, godną polecenia a co najważniejsze INNOWACYJNĄ i RZETELNĄ firmę w zakresie Państwa usług.


Kapituła Stała

ICC&S L.L.C. Przewodniczy kapitule Międzynarodowe Centrum Certyfikacji przewodniczy kapitule POB, udostępnia szerokie KnowHow oraz oprogramowanie do analizy internetowych opinii CRC.
EGC członek kapituły Rotacyjni członkowie kapituły w zależności od wymagań branżowych w zakresie jakim przeprowadzany jest audyt.
CIRF członek kaptuły Członek kapituły z ramienia CIRF.PL udostępnia przede wszystkich zaplecze promocyjno-reklamowe wraz z usługami Bezpieczne Finanse, dział prawny i inne.

Polski Orzeł Biznesu

Celem programu jest propagowanie prezesów, właścicieli oraz osób bezpośrednio mających wpływ na sukces przedsiębiorstwa .
 •   Karłowicza 11 lok.5 40-145 Katowice
 •   +48327302245
 •   bok@polskiorzelbiznesu.pl
 
 

Newsletter

Interesują cię zmiany w POB? Interesują nadane tytuły? Zapisz się już dziś.
Back To Top